امکان انتقال کامل مطالب از وبلاگ شما در بلاگفا به نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

با توجه به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان نی نی وبلاگ، شرایطی فراهم شد تا خانواده هائی که پیش از این در سایت بلاگفا اقدام به ثبت خاطرات دلبند خود می نمودند و اینک به هر دلیلی و با رضایت شخصی خود مایل به انتقال کامل مطالب وبلاگ خود به سایت نی نی وبلاگ و استفاده از امکانات آن هستند، با یک کلیک به این مهم دست پیدا کنند.

نکته : پس از استفاده از این خدمت، تنها تمامی مطالب وبلاگ سابق شما به نی نی وبلاگ منتقل می گردد و هیچگونه تغییری در وبلاگ شما در بلاگفا رخ نخواهد داد.

بدین منظور ابتدا با رفتن به صفحه ثبت وبلاگ جدید، وبلاگ جدیدی در سایت نی نی وبلاگ بسازید. پس از ورود به منوی کاربری، در بخش مدیریت وبلاگ بر روی عنوان انتقال مطالب از بلاگفا کلیک فرمائید.

در این قسمت می بایست فایل پشتیبانی که از بلاگفا گرفته اید را وارد نموده و بر روی گزینه بارگزاری محتوا کلیک فرمائید.

سپس بارگزاری آغاز شده و نی نی وبلاگ تعداد مطالب و زمان تقریبی انتقال را به شما نشان خواهد داد.

و دقایقی بعد بارگزاری مطالب به اتمام رسیده و تمام مطالب (عناوین و محتوای پست همراه با ساعت و تاریخ) در وبلاگ جدید آماده بازدید است.

این خدمت به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر کاربر از سایت خارج شده و یا اینترنت وی دچار اختلال گردد، مشکلی برای وبلاگ و یا سایت پیش نخواهد آمد و ادامه ثبت مطالب در وبلاگ زمانی مجددا شروع می شود که کاربر به همین بخش در پنل کاربری خود مراجعه فرماید.

به دوستان بلاگفائی خود خبر دهید و جمع نی نی وبلاگی ها را کامل تر نمائید ...
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ يکشنبه 14 ارديبهشت 1393 توسط مدیر