برگزیده شدن در بین برترینهای دیجیتال کشور همزمان با تولد نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

شب گذشته که مصادف با شب تولد دوسالگی سایت نیز بود، نی نی وبلاگ موفق به کسب افتخاری دیگر شد.

اختتامیه جشنواره ی بین المللی رسانه های دیجیتال دیروز در تالار وحدت تهران و با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و متصدیان حوزه دیجیتال کشور و با اجرای آقای احسان علی خانی برگزار گردید؛ رویدادی که محل حضور بزرگان حوزه دیجیتال و وب کشور بوده و به عبارتی بزرگترین اتفاق دیجیتالی کشور محسوب می شود.

به یمن حضور شما عزیزان، سایت نی نی وبلاگ در ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال موفق به کسب نشان بلورین سرآمد در عنوان "رسانه های کاربر محور - کودک و خانواده"، بخش "پایگاه های اینترنتی و رسانه های برخط" از هیئت داوران شد؛ افتخاری که نام سایت نی نی وبلاگ را در میان معدود سایت های شایسته ی تقدیرِ کشور قرار داد.

 در دو سال گذشته فراز و نشیب های زیادی را متحمل شدیم و پای به پای خاطرات دلبندان شما خاطرات ما نیز رقم می خورد. با کمترین ها آغاز نمودیم و در این دو سال تمامی تلاش و توان خود را به کار بستیم برای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به شما عزیزان. موفقیت های پیشین در دو سال گذشته نه اینکه ما را از تلاش باز نایستاند بلکه ما را بر آن داشت تا با همتی مضاعف تر به رفع کاستی های موجود بپردازیم.

و اینک ما هستیم و دو سال افتخار خدمت رسانی به شما، که این فرصت را غنیمت شمرده و خدای متعال را سپاسگزاریم.

به هر حال امروز کسب این موفقیت بزرگ و همزمانی آن با سالروز راه اندازی سایت نی نی وبلاگ، اتفاق مبارکی بود که ما هر دوی آن را به شما صاحبان اصلی سایت تبریک عرض می نمائیم. بدون شک این موفقیت رقم نمی خورد مگر با حضور گرم و صمیمانه شما در کنار سایت خود نی نی وبلاگ ...

با تشکر و احترام؛ مدیریت نی نی وبلاگ

پ ن : برای مشاهده کادوی نی نی وبلاگی ها در جشنواره یکسالگی نی نی وبلاگ (سال گذشته)، اینجا کلیک فرمائید.

تولد دو سالگی نی نی وبلاگ مبارک !
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ يکشنبه 10 دی 1391 توسط مدیر