امکانات جدید
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

رمضان کریم  جشنواره تابستانه

در راستای نزدیک شدن به ماه پربرکت رمضان، قالب وبلاگ "رمضان کریم" به مجموعه قالب های سایت نی نی وبلاگ اضافه شد.

همچنین با توجه به برگزاری جشنواره تابستانه نی نی وبلاگ، شرکت کنندگان نی نی وبلاگی می توانند از قالب جدیدی که برای آن ها با عنوان "جشنواره تابستانه" تهیه شده است استفاده فرمایند.

هر دو قالب جدید، از مسیر زیر در منوی کاربری نی نی وبلاگی ها در دسترس می باشد :

مدیریت وبلاگ > انتخاب قالب وبلاگ
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 17 تير 1392 توسط مدیر

از این پس نی نی شارژ این امکان را به شما می دهد که تمامی قبوض خود ( قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه ) را به راحتی و از طریق اینترنت پرداخت نمائید.

برای استفاده از این خدمت جدید، اینجا کلیک فرمائید.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 13 تير 1392 توسط مدیر

در آستانه عید سعید مبعث، وبسایت نی نی وبلاگ، امکان خرید کارت شارژهای رایتل را به بخش نی نی شارژ اضافه کرده است و از این پس شما می توانید از طریق تارنمای ninicharge.com اقدام به خرید کارت شارژهای رایتل نمایید. قابل ذکر است که در نمای موبایل نیز کارت شارژ های رایتل موجود می باشد.

خبرهای خوش ما همچنان ادامه دارد، منتظر باشید ...

تیم مدیریت نی نی وبلاگ
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 16 خرداد 1392 توسط مدیر

خدمت چاپ عکس مجانی

مدیریت نی نی وبلاگ همواره در تلاش است تا در راستای ارتقاء سطح کیفی، تنوع بخشی و نوآوری در خدمات ارائه شده، گام های جدیدی را بردارد. به همین سبب و با توجه به نیازی که در میان نی نی وبلاگی ها احساس می شد، مدیریت نی نی وبلاگ اقدام به همکاری با وبسایت عکس پرینت نموده است.

حاصل این همکاری مثبت و تنگاتنگ مدیریت نی نی وبلاگ و مجموعه عکس پرینت به ارمغان آوردن خدمتی نو و البته رایگان برای کاربران نی نی وبلاگ می باشد.

اکنون نی نی وبلاگی هائی که از طریق پنل مدیریت خود در نی نی وبلاگ عضو عکس پرینت شوند، می توانند از پرینت رایگان 30 عکس بهره مند شوند.

امید که ثمره این همکاری، منجر به ثبت ماندگار هر چه زیباتر خاطرات شما و دلبندان عزیزتان گردد.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 6 ارديبهشت 1392 توسط مدیر

گیشه مجلات کودک در نی نی وبلاگ

سایت نی نی وبلاگ در گامی نو، اقدام به همکاری با مجلات معتبر حوزه کودک نموده است.

از این پس شما نی نی وبلاگی های عزیز می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، شاهد جلد جدیدترین شمارهء مجلاتِ شهرزاد، نی نی پلاس و کودک سالم بوده و از محتوای این مجلات آگاه شوید.

آگاهی از تیتر یک مجلات و روزنامه ها خدمتی است که برخی از سایت های معتبر به فراخور موضوع خود، جهت سهولت کار کاربران ارائه می نمایند؛ ما نیز وظیفه خود دانستیم تا در این راستا خدمتی جدید به شما نی نی وبلاگی های عزیز عرضه نمائیم.

در صورت تمایل به درج دیگر مجلات، پیشنهادات خود را در بخش نظرات همین پست برای ما ارسال فرمائید تا هماهنگی های لازم جهت درج مجلات جدید صورت پذیرد.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ يکشنبه 13 اسفند 1391 توسط مدیر

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 صفحه بعد