امکانات جدید
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

بخش تعیین موضوع برای مطلب، با ظاهری نو در بخش "ارسال مطلب جدید" قابل مشاهده و استفاده می باشد. بر این اساس نی نی وبلاگی های عزیز می توانند به یک پست خود، بیش از یک موضوع نیز اختصاص دهند.
موضوع : امکانات جدید,اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ سه شنبه 20 خرداد 1393 توسط مدیر

با احترام به خواست تعداد بیشماری از نی نی وبلاگی ها و به عنوان حسن ختام این دوره از راه اندازی خدمات جدید نی نی وبلاگی، سیستم ویرایش پست ها و مدیریت زمان آنها اصلاح شد.

بر این اساس، تغییرات ذیل در این بخش اعمال گردید :

1) با مراجعه به قسمت مدیریت مطالب قبلی و ویرایش پست، زمان پست مربوطه تغییر نخواهد کرد مگر آنکه نویسنده، شخصا بر روی ویرایش زمان کلیک کرده و زمان جدیدی را برای پست تعیین نماید.

2) از این پس، تمامی پست های وبلاگ بر اساس تاریخ مرتب می شوند؛ بدین ترتیب که پست های با زمان جدیدتر در ابتدای وبلاگ قرار گرفته و پست های با زمان قدیمی تر در پائین وبلاگ و صفحات داخلی لیست می گردند.

3) تاریخی که پست ها بر اساس آن مرتب می شوند تاریخ درج شده در پای پست ها خواهد بود و نه تاریخ نوشتن پست.

4) اگر تاریخ یک پست را متفاوت از تاریخ امروز درج فرمائید بدیهی است که پست در وبلاگ جابه جا شده و در جای خود در بین پست ها قرار می گیرد.

5) اگر پست های شما به دلیل این تغییرات جا به جا شده اند می بایست به مدیریت مطالب قبلی مراجعه فرموده و تاریخ پست مربوطه را در قسمت ویرایش زمان به تاریخ واقعی تغییر دهید. برای پیدا کردن پست نیز این امکان وجود دارد که در "مدیریت مطالب قبلی" عنوان پست خود را جستجو نمائید و یا اینکه آنرا بر اساس تاریخی که برای آن درج نموده اید بیابید.

6) اگر تاریخی در آینده را برای پست خود تعیین فرمائید، پست مربوطه تا آن تاریخ قابل مشاهده نخواهد بود و در زمان تعیین شده به صورت خودکار در وبلاگ نمایش داده می شود.

7) در قسمت مدیریت مطالب قبلی نیز مطالب بر اساس تاریخ مرتب می گردند.

 

نی نی وبلاگ، دفتر خاطرات همیـــشگی نی نی های ایران
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 9 خرداد 1393 توسط مدیر

از امروز سیستمی به سرویس نی نی وبلاگ اضافه شد که به کمک آن می توانید مطالبی که در حال نوشتن هستید را از پاک شدن محافظت نمائید.

ممکن است تا به حال به این مشکل برخورده باشید که هنگام نوشتن یک مطلب جدید، به دلایل مختلف از قبیل قطع اینترنت یا بسته شدن مرورگر، تمامی نوشته های شما قبل از ذخیره شدن حذف شده باشند. اینک می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید !

در بخش ارسال مطلب جدید، پائین ویرایشگر، بخش زیر اضافه شده است :

ذخیره خودکار چکنویس : ]فعال شود[        وضعیت : ذخیره نشده

اگر مایل به استفاده از این سیستم هستید کافیست قبل از شروع به یادداشت مطلب، بر روی گزینه ]فعال شود[ کلیک فرمائید. با این انتخاب، در هر دقیقه، تمامی مطلب شما به صورت خودکار در بخش مدیریت مطالب قبلی ذخیره می گردد.

نی نی وبلاگ، پشتیبان دنیای مجـازی نی نی های ایــران
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 8 خرداد 1393 توسط مدیر
  • آیا پس از چند ماه وبلاگ نویسی تصمیم گرفته اید آدرس وبلاگ خود را تغییر دهید ؟
  • آیا می خواهید آدرس وبلاگ دیگری انتخاب کنید اما تعداد زیاد پست ها و نظرات، شما را از این کار پشیمان کرده است ؟
  • آیا مایلید نام مناسب تری جهت آدرس وبلاگ خود انتخاب نمائید ؟
  • آیا بنا به دلایلی می خواهید آدرس وبلاگ خود را تغییر دهید تا فرد خاصی به آن دسترسی نداشته باشد ؟

ابزار جدید "تغییر آدرس وبلاگ" که در بخش ابزارهای افزوده ی منوی کاربری در دسترس می باشد به شما این امکان را می دهد که به ساده ترین شکل ممکن و با پرداخت هزینه ای اندک، آدرس وبلاگ خود را تغییر داده و در عین حال هیچ یک از اطلاعات آنرا از دست ندهید.

کاربر می تواند هر چند بار که مایل باشد آدرس وبلاگ خود را تغییر دهد. نام کاربری جدید برابر با آدرس وبلاگ جدید و رمز عبور نیز همان رمز عبور وبلاگ قبلی خواهد بود. برای مثال اگر وبلاگ Test1.niniweblog.com با رمز عبور 12345 به آدرس Test2.niniweblog.com تغییر پیدا کند، نام کاربری جدید عبارت است از test2 و رمز عبور نیز همان 12345 خواهد بود.

اکنون به منوی کاربری رفته و از خدمت جدید لذت ببرید !
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 1 خرداد 1393 توسط مدیر

از امروز گزینه ای با عنوان "حذف بنر بالای وبلاگ من" در بخش ابزارهای افزوده منوی کاربری نی نی وبلاگی ها اضافه شده است. شما با استفاده از این ابزار می توانید تمامی المان های تبلیغاتی نمایش داده شده در وبلاگ خود را حذف بفرمائید.

این امکان به ازاء پرداخت هزینه و هر بار به مدت سه ماه فعال خواهد بود. سفارش نیز به صورت آنلاین و از طریق تمامی کارت های عضو شتاب قابل انجام می باشد.

برای نمونه، این امکان در همین وبلاگ ( دپارتمان اخبار نی نی وبلاگ ) فعال شده است.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 صفحه بعد