امکانات جدید
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

با فرارسیدن سالروز تاسیس وبسایت نی نی وبلاگ، اقدامات متعددی در راستای ارتقاء و بهبود خدمت رسانی به کاربران انجام گرفت؛ یکی از پروژه های پرکار، ایجاد تغییرات اساسی در صفحه اصلی سایت نی نی وبلاگ بود.

تیم مدیریت نی نی وبلاگ ضمن تبریک مجدد سالروز راه اندازی سایت به همه شما نی نی وبلاگی های عزیز، از طرح جدید سایت رونمایی می نماید.

تمام تلاش خود را می نماییم تا همواره به روز، شما را همراهی نماییم.

برای ادامه فعالیت، نظرات مثبت شما عامل اشتیاق ماست ...

                                                                                     با سپاس و احترام

                                                                           تیم مدیریت سایت نی نی وبلاگ
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 10 دی 1393 توسط مدیر

از این پس علاوه بر نمایش متولدین امروز نی نی وبلاگ، امکان مشاهده ی متولدین روزهای دیگر سال نیز فراهم شده است؛ همچنین قادر خواهید بود که نی نی های متولد یک روز خاص را بر اساس دختر یا پسر بودن و یا تصویر داشتن یا نداشتن نیز دسته بندی فرمائید.

با تغییرات جدید شما براحتی می توانید وبلاگ همسالان دلبند خود را بیابید.

جهت مشاهده این بخش، ایـــنجا کلیک فرمائید.
 
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ شنبه 22 آذر 1393 توسط مدیر

بدون شک مطالب درج شده در وبلاگ های سیستم وبلاگدهی نی نی وبلاگ از اهمیتی خاص و فوق العاده برخوردارند، چرا که حاصل زحمات بی منت پدر و مادری است که وقت قابل توجهی را برای ثبت لحظه لحظه زندگانی دلبند خود صرف نموده اند.

پس از درک این اهمیت توسط تیم مدیریت نی نی وبلاگ و دریافت درخواست های نی نی وبلاگی های عزیز در مورد امکان پشتیبان گیری مطالب، خدمتی جدید به خدمات وبسایت نی نی وبلاگ افزوده شد.

با همت همکاران فعال در بخش فنی وبسایت نی نی وبلاگ، شما نی نی وبلاگی عزیز هم اکنون می توانید به بهترین نحو ممکن و برای همیشه از مطالب درج شده در وبلاگ خود محافظت نمائید.

خدمت جدید نی نی وبلاگ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بسته به انتخاب خود به یکی از سه طریق زیر از مطالب وبلاگتان پشتیبان تهیه فرمائید.

  • ذخیره پشتیبان سفارشی
  • ذخیره پشتیبان سریع
  • ذخیره پشتیبان رایگان

شما میتوانید از طریق بخش نسخه پشتیبان واقع در منوی کاربری، از جزئیات این خدمت آگاه شوید.

شایان ذکر است خدمت جدید نی نی وبلاگ در زمینه پشتیبان گیری، خدمتی است که تاکنون در هیچ سیستم دیگری قابل دسترسی نبوده و با تلاش بخش فنی وبسایت نی نی وبلاگ برای اولین بار و به صورت اختصاصی در اختیار شما نی نی بلاگی های عزیز قرار می گیرد.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 1 آبان 1393 توسط مدیر

بخش تعیین موضوع برای مطلب، با ظاهری نو در بخش "ارسال مطلب جدید" قابل مشاهده و استفاده می باشد. بر این اساس نی نی وبلاگی های عزیز می توانند به یک پست خود، بیش از یک موضوع نیز اختصاص دهند.
موضوع : امکانات جدید, اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ سه شنبه 20 خرداد 1393 توسط مدیر

با احترام به خواست تعداد بیشماری از نی نی وبلاگی ها و به عنوان حسن ختام این دوره از راه اندازی خدمات جدید نی نی وبلاگی، سیستم ویرایش پست ها و مدیریت زمان آنها اصلاح شد.

بر این اساس، تغییرات ذیل در این بخش اعمال گردید :

1) با مراجعه به قسمت مدیریت مطالب قبلی و ویرایش پست، زمان پست مربوطه تغییر نخواهد کرد مگر آنکه نویسنده، شخصا بر روی ویرایش زمان کلیک کرده و زمان جدیدی را برای پست تعیین نماید.

2) از این پس، تمامی پست های وبلاگ بر اساس تاریخ مرتب می شوند؛ بدین ترتیب که پست های با زمان جدیدتر در ابتدای وبلاگ قرار گرفته و پست های با زمان قدیمی تر در پائین وبلاگ و صفحات داخلی لیست می گردند.

3) تاریخی که پست ها بر اساس آن مرتب می شوند تاریخ درج شده در پای پست ها خواهد بود و نه تاریخ نوشتن پست.

4) اگر تاریخ یک پست را متفاوت از تاریخ امروز درج فرمائید بدیهی است که پست در وبلاگ جابه جا شده و در جای خود در بین پست ها قرار می گیرد.

5) اگر پست های شما به دلیل این تغییرات جا به جا شده اند می بایست به مدیریت مطالب قبلی مراجعه فرموده و تاریخ پست مربوطه را در قسمت ویرایش زمان به تاریخ واقعی تغییر دهید. برای پیدا کردن پست نیز این امکان وجود دارد که در "مدیریت مطالب قبلی" عنوان پست خود را جستجو نمائید و یا اینکه آنرا بر اساس تاریخی که برای آن درج نموده اید بیابید.

6) اگر تاریخی در آینده را برای پست خود تعیین فرمائید، پست مربوطه تا آن تاریخ قابل مشاهده نخواهد بود و در زمان تعیین شده به صورت خودکار در وبلاگ نمایش داده می شود.

7) در قسمت مدیریت مطالب قبلی نیز مطالب بر اساس تاریخ مرتب می گردند.

 

نی نی وبلاگ، دفتر خاطرات همیـــشگی نی نی های ایران
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 9 خرداد 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 صفحه بعد