دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

از این پس می توانید در جواب های خود در بخش "پرسش و پاسخ"، از شکلک ها نیز استفاده فرمائید.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ شنبه 13 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

ویرایشگر متن (Editor) نی نی وبلاگ به آخرین نسخه موجود ارتقاء یافت. این ویرایشگر با تمامی مرورگرهای بروز شده سازگار بوده و به شما این قدرت را می دهد که مطالب خود را بسادگی و زیباتر ثبت نمائید.

پی نوشت 1 : برای استفاده از این ویرایشگر و بهره مندی از تمامی امکانات آن حتما مرورگر خود را بروز بفرمائید.

پی نوشت 2 : مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم پیشنهاد می شود.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

ممکن است هنگام درج یک مطلب در وبلاگ خود، مایل باشید که غیر نی نی وبلاگی ها قادر به ثبت نظر در آن نباشند. اکنون این امکان برای شما فراهم شده است.

برای استفاده از این خدمت کافیست پس از نوشتن مطلب خود، در قسمت نحوه نظردهی، گزینه "فقط نی نی وبلاگی ها نظر بگذارند و پس از تائید من، در وبلاگ نمایش داده شود" را انتخاب فرمائید. در این حالت علاوه بر اینکه تنها نی نی وبلاگی ها مجاز به ثبت نظر در این پست شما خواهند بود، بلکه آدرس وبلاگ نظردهندگان (آدرس واقعی) نیز برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

حال اگر نی نی وبلاگی ها در منوی کاربری خود قرار داشته باشند، برای ثبت نظر در اینگونه پست ها با پیغام "مدیر این وبلاگ، آدرس وبلاگ شما را پس از ارسال نظر مشاهده خواهد کرد" مواجه می شوند. آدرس نظر دهنده تنها برای مدیر وبلاگ قابل مشاهده خواهد بود و نظر دهنده در صورت تمایل می تواند با تیک زدن گزینه "آدرس وبلاگ من برای همه نمایش داده شود" آدرس وبلاگ خود را برای تمامی مخاطبان این نظر نمایان سازد.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 5 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

در آخرین بروزرسانی سایت نی نی وبلاگ، بخش نظرات مرتبط با پست های رمزدار نیز اختصاصی شده اند؛ بدین ترتیب فقط افرادی مجاز به مشاهده نظرات و یا درج نظر در پست های رمزدار خواهند بود که رمز مربوطه را داشته باشند.

در همین راستا، کادری شبیه به تصویر زیر در جعبه نظرات جهت وارد نمودن رمز، تعبیه شده است.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

نی نی وبلاگی های عزیز، سلام

با توجه به حضور گرم و پویای شما کاربران عزیز و افزایش روز افزون اعضای نی نی وبلاگ، وظیفه خود دانستیم تا در گامی دیگر، اقدام به ارتقای سخت افزاری و امنیتی سیستم نمائیم. به همین علت سایت در تاریخ های پانزدهم و شانزدهم دی ماه از دسترس خارج گردید تا مراحل پشتیبان گیری و انتقال اطلاعات به بهترین نحو انجام پذیرد.

با هدف ایجاد دسترسی راحت تر و سریع تر به سایت و همچنین حفاظت و صیانت هر چه بیشتر از آنچه شما به امانت نزد ما سپرده اید، سرورهای سایت نی نی وبلاگ تغییر و با توانایی هایی پیشرفته تر راه اندازی گردید.

این گام کوچک را در روزهای مصادف با تولد 3 سالگی سایت نی نی وبلاگ تقدیم شما کاربران فهیم می نماییم.

همچنین از صبر و شکیبایی تمامی بازدیدکنندگان محترم در همراهی سایت خود سپاسگزاریم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی والدین و کودکان آینده ساز ایران زمین

مدیریت نی نی وبلاگ
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 دی 1392 توسط مدیر

صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 30 صفحه بعد