دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

با توجه به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان نی نی وبلاگ، شرایطی فراهم شد تا خانواده هائی که پیش از این در سایت بلاگفا اقدام به ثبت خاطرات دلبند خود می نمودند و اینک به هر دلیلی و با رضایت شخصی خود مایل به انتقال کامل مطالب وبلاگ خود به سایت نی نی وبلاگ و استفاده از امکانات آن هستند، با یک کلیک به این مهم دست پیدا کنند.

نکته : پس از استفاده از این خدمت، تنها تمامی مطالب وبلاگ سابق شما به نی نی وبلاگ منتقل می گردد و هیچگونه تغییری در وبلاگ شما در بلاگفا رخ نخواهد داد.

بدین منظور ابتدا با رفتن به صفحه ثبت وبلاگ جدید، وبلاگ جدیدی در سایت نی نی وبلاگ بسازید. پس از ورود به منوی کاربری، در بخش مدیریت وبلاگ بر روی عنوان انتقال مطالب از بلاگفا کلیک فرمائید.

در این قسمت می بایست فایل پشتیبانی که از بلاگفا گرفته اید را وارد نموده و بر روی گزینه بارگزاری محتوا کلیک فرمائید.

سپس بارگزاری آغاز شده و نی نی وبلاگ تعداد مطالب و زمان تقریبی انتقال را به شما نشان خواهد داد.

و دقایقی بعد بارگزاری مطالب به اتمام رسیده و تمام مطالب (عناوین و محتوای پست همراه با ساعت و تاریخ) در وبلاگ جدید آماده بازدید است.

این خدمت به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر کاربر از سایت خارج شده و یا اینترنت وی دچار اختلال گردد، مشکلی برای وبلاگ و یا سایت پیش نخواهد آمد و ادامه ثبت مطالب در وبلاگ زمانی مجددا شروع می شود که کاربر به همین بخش در پنل کاربری خود مراجعه فرماید.

به دوستان بلاگفائی خود خبر دهید و جمع نی نی وبلاگی ها را کامل تر نمائید ...
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ يکشنبه 14 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

از این پس می توانید در جواب های خود در بخش "پرسش و پاسخ"، از شکلک ها نیز استفاده فرمائید.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ شنبه 13 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

ویرایشگر متن (Editor) نی نی وبلاگ به آخرین نسخه موجود ارتقاء یافت. این ویرایشگر با تمامی مرورگرهای بروز شده سازگار بوده و به شما این قدرت را می دهد که مطالب خود را بسادگی و زیباتر ثبت نمائید.

پی نوشت 1 : برای استفاده از این ویرایشگر و بهره مندی از تمامی امکانات آن حتما مرورگر خود را بروز بفرمائید.

پی نوشت 2 : مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم پیشنهاد می شود.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

ممکن است هنگام درج یک مطلب در وبلاگ خود، مایل باشید که غیر نی نی وبلاگی ها قادر به ثبت نظر در آن نباشند. اکنون این امکان برای شما فراهم شده است.

برای استفاده از این خدمت کافیست پس از نوشتن مطلب خود، در قسمت نحوه نظردهی، گزینه "فقط نی نی وبلاگی ها نظر بگذارند و پس از تائید من، در وبلاگ نمایش داده شود" را انتخاب فرمائید. در این حالت علاوه بر اینکه تنها نی نی وبلاگی ها مجاز به ثبت نظر در این پست شما خواهند بود، بلکه آدرس وبلاگ نظردهندگان (آدرس واقعی) نیز برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

حال اگر نی نی وبلاگی ها در منوی کاربری خود قرار داشته باشند، برای ثبت نظر در اینگونه پست ها با پیغام "مدیر این وبلاگ، آدرس وبلاگ شما را پس از ارسال نظر مشاهده خواهد کرد" مواجه می شوند. آدرس نظر دهنده تنها برای مدیر وبلاگ قابل مشاهده خواهد بود و نظر دهنده در صورت تمایل می تواند با تیک زدن گزینه "آدرس وبلاگ من برای همه نمایش داده شود" آدرس وبلاگ خود را برای تمامی مخاطبان این نظر نمایان سازد.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 5 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

در آخرین بروزرسانی سایت نی نی وبلاگ، بخش نظرات مرتبط با پست های رمزدار نیز اختصاصی شده اند؛ بدین ترتیب فقط افرادی مجاز به مشاهده نظرات و یا درج نظر در پست های رمزدار خواهند بود که رمز مربوطه را داشته باشند.

در همین راستا، کادری شبیه به تصویر زیر در جعبه نظرات جهت وارد نمودن رمز، تعبیه شده است.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 29 صفحه بعد