دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

خدمت جدید، با عنوان "مطالب دوستان" در بخش ارتباطاتِ منوی کاربری راه اندازی شد. از این پس با استفاده از این امکان می توانید آدرس وبلاگ دوستان خود را در فهرست مورد نظر وارد نموده و بر اساس تاریخ به روزسانی و درج مطلب جدید، آنها را مشاهده بفرمائید. فهرست وبلاگ های دوستان، جنبه خصوصی دارد و در صفحات وبلاگ نمایش داده نمی شود و فقط مدیر یا مدیران وبلاگ می توانند آنرا مشاهده کنند.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

احتمالا برای شما به دفعات پیش آمده است که پس از خواندن یکی از پست های نی نی وبلاگی، خواهان انتقال حس مثبت خود به نویسنده آن مطلب شده باشید؛ حسی که در قالب نظر و جمله نگنجد.

از این پس می توانید برای اعلام پسندِ خود، از امکان جدید می پسندم استفاده فرمائید. این گزینه که در شبکه های اجتماعی به لایک (Like) معروف است، این امکان را به شما می دهد تا در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل، از نویسنده وبلاگ محبوب خود تشکر کنید.

اکنون در پائین تمامی پست های مندرج در نی نی وبلاگ، دکمه می پسندم اضافه شده است و لیست هوادارن هر پست نیز مانند تصویر زیر در جعبه نظرات قابل مشاهده می باشد. البته امکان پسندیدن تنها برای نی نی وبلاگی ها فعال است.

لازم به ذکر است که مدیران وبلاگ ها می توانند لیست دقیق پسندهای وبلاگ خود را در بخش مدیریت مطالب قبلی نیز مشاهده فرمایند.

حال اگر از این امکان لذت برده اید، پس این پست را بپسندید ! چشمک
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 22 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

به منوی کاربری خود در نی نی وبلاگ رفته، بخش مدیریت وبلاگ را باز کرده و بر روی مدیریت مطالب قبلی کلیک فرمائید. حال از امکانات جدید زیر لذت ببرید :

1) مشاهده تعداد نظرات هر پست و ویرایش آنها به صورت جداگانه

2) جستجو در بین عناوین مطالب وبلاگ

3) کلیک بر روی عنوان مطلب و مشاهده پست مربوطه در وبلاگ

 
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

بخش "سن شمار" این امکان را به شما می دهد تا سن دقیق دلبند خود را همواره بالای وبلاگتان مشاهده فرمائید. این ابزار را می توانید در منوی کاربری خود و در بخش "مدیریت مطالب قبلی" با عنوان سن شمار و متولدین امروز مشاهده نمائید. در آخرین بروزرسانی این بخش، علاوه بر تغییرات ظاهری، امکانات جدیدی نیز اضافه شده است.

از این پس شما می توانید در یک وبلاگ، نوار سن شمار هر کدام از دلبندانتان را جداگانه تعریف نمائید. برای این کار بر روی گزینه نی نی جدید کلیک فرمائید.

  • در قسمت نام نی نی من، نام دلبند خود را وارد کنید.
  • سپس انتخاب فرمائید که نی نی شما به دنیا آمده یا در حال زمینی شدن است.
  • تاریخ تولد و یا تشکیل نطفه را نیز وارد فرمائید.
  • عکس او را آپلود نمائید ( اگر هنوز عکس از نی نی ندارید، نی نی وبلاگ عکسی را به عنوان پیشفرض انتخاب می کند)
  • جنسیت نی نی را مشخص کنید و در آخر رنگ مورد علاقه خود را انتخاب فرمائید تا نوار سن شمار به همان رنگ در وبلاگ شما نمایش داده شود.

اکنون سن دلبندان خود را در بالای وبلاگ آنها مشاهده بفرمائید. لازم به ذکر است که در این نسخه، دقت محاسبه نیز افزایش پیدا کرده است. با این تنظیمات، عکس، نام و لینک وبلاگ دلبند شما در روز تولدش در صفحه متولدین امروز قابل مشاهده خواهد بود.

پی نوشت : از تمام نی نی وبلاگی ها خواهشمندیم که به این بخش مراجعه فرموده و اطلاعات دلبند خود از قبیل جنست را تکمیل نمایند.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

با توجه به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان نی نی وبلاگ، شرایطی فراهم شد تا خانواده هائی که پیش از این در سایت بلاگفا اقدام به ثبت خاطرات دلبند خود می نمودند و اینک به هر دلیلی و با رضایت شخصی خود مایل به انتقال کامل مطالب وبلاگ خود به سایت نی نی وبلاگ و استفاده از امکانات آن هستند، با یک کلیک به این مهم دست پیدا کنند.

نکته : پس از استفاده از این خدمت، تنها تمامی مطالب وبلاگ سابق شما به نی نی وبلاگ منتقل می گردد و هیچگونه تغییری در وبلاگ شما در بلاگفا رخ نخواهد داد.

بدین منظور ابتدا با رفتن به صفحه ثبت وبلاگ جدید، وبلاگ جدیدی در سایت نی نی وبلاگ بسازید. پس از ورود به منوی کاربری، در بخش مدیریت وبلاگ بر روی عنوان انتقال مطالب از بلاگفا کلیک فرمائید.

در این قسمت می بایست فایل پشتیبانی که از بلاگفا گرفته اید را وارد نموده و بر روی گزینه بارگزاری محتوا کلیک فرمائید.

سپس بارگزاری آغاز شده و نی نی وبلاگ تعداد مطالب و زمان تقریبی انتقال را به شما نشان خواهد داد.

و دقایقی بعد بارگزاری مطالب به اتمام رسیده و تمام مطالب (عناوین و محتوای پست همراه با ساعت و تاریخ) در وبلاگ جدید آماده بازدید است.

این خدمت به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر کاربر از سایت خارج شده و یا اینترنت وی دچار اختلال گردد، مشکلی برای وبلاگ و یا سایت پیش نخواهد آمد و ادامه ثبت مطالب در وبلاگ زمانی مجددا شروع می شود که کاربر به همین بخش در پنل کاربری خود مراجعه فرماید.

به دوستان بلاگفائی خود خبر دهید و جمع نی نی وبلاگی ها را کامل تر نمائید ...
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ يکشنبه 14 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 30 صفحه بعد