دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
  • آیا پس از چند ماه وبلاگ نویسی تصمیم گرفته اید آدرس وبلاگ خود را تغییر دهید ؟
  • آیا می خواهید آدرس وبلاگ دیگری انتخاب کنید اما تعداد زیاد پست ها و نظرات، شما را از این کار پشیمان کرده است ؟
  • آیا مایلید نام مناسب تری جهت آدرس وبلاگ خود انتخاب نمائید ؟
  • آیا بنا به دلایلی می خواهید آدرس وبلاگ خود را تغییر دهید تا فرد خاصی به آن دسترسی نداشته باشد ؟

ابزار جدید "تغییر آدرس وبلاگ" که در بخش ابزارهای افزوده ی منوی کاربری در دسترس می باشد به شما این امکان را می دهد که به ساده ترین شکل ممکن و با پرداخت هزینه ای اندک، آدرس وبلاگ خود را تغییر داده و در عین حال هیچ یک از اطلاعات آنرا از دست ندهید.

کاربر می تواند هر چند بار که مایل باشد آدرس وبلاگ خود را تغییر دهد. نام کاربری جدید برابر با آدرس وبلاگ جدید و رمز عبور نیز همان رمز عبور وبلاگ قبلی خواهد بود. برای مثال اگر وبلاگ Test1.niniweblog.com با رمز عبور 12345 به آدرس Test2.niniweblog.com تغییر پیدا کند، نام کاربری جدید عبارت است از test2 و رمز عبور نیز همان 12345 خواهد بود.

اکنون به منوی کاربری رفته و از خدمت جدید لذت ببرید !
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 1 خرداد 1393 توسط مدیر

از امروز گزینه ای با عنوان "حذف بنر بالای وبلاگ من" در بخش ابزارهای افزوده منوی کاربری نی نی وبلاگی ها اضافه شده است. شما با استفاده از این ابزار می توانید تمامی المان های تبلیغاتی نمایش داده شده در وبلاگ خود را حذف بفرمائید.

این امکان به ازاء پرداخت هزینه و هر بار به مدت سه ماه فعال خواهد بود. سفارش نیز به صورت آنلاین و از طریق تمامی کارت های عضو شتاب قابل انجام می باشد.

برای نمونه، این امکان در همین وبلاگ ( دپارتمان اخبار نی نی وبلاگ ) فعال شده است.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

خدمت جدید، با عنوان "مطالب دوستان" در بخش ارتباطاتِ منوی کاربری راه اندازی شد. از این پس با استفاده از این امکان می توانید آدرس وبلاگ دوستان خود را در فهرست مورد نظر وارد نموده و بر اساس تاریخ به روزسانی و درج مطلب جدید، آنها را مشاهده بفرمائید. فهرست وبلاگ های دوستان، جنبه خصوصی دارد و در صفحات وبلاگ نمایش داده نمی شود و فقط مدیر یا مدیران وبلاگ می توانند آنرا مشاهده کنند.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

احتمالا برای شما به دفعات پیش آمده است که پس از خواندن یکی از پست های نی نی وبلاگی، خواهان انتقال حس مثبت خود به نویسنده آن مطلب شده باشید؛ حسی که در قالب نظر و جمله نگنجد.

از این پس می توانید برای اعلام پسندِ خود، از امکان جدید می پسندم استفاده فرمائید. این گزینه که در شبکه های اجتماعی به لایک (Like) معروف است، این امکان را به شما می دهد تا در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل، از نویسنده وبلاگ محبوب خود تشکر کنید.

اکنون در پائین تمامی پست های مندرج در نی نی وبلاگ، دکمه می پسندم اضافه شده است و لیست هوادارن هر پست نیز مانند تصویر زیر در جعبه نظرات قابل مشاهده می باشد. البته امکان پسندیدن تنها برای نی نی وبلاگی ها فعال است.

لازم به ذکر است که مدیران وبلاگ ها می توانند لیست دقیق پسندهای وبلاگ خود را در بخش مدیریت مطالب قبلی نیز مشاهده فرمایند.

حال اگر از این امکان لذت برده اید، پس این پست را بپسندید ! چشمک
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 22 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

به منوی کاربری خود در نی نی وبلاگ رفته، بخش مدیریت وبلاگ را باز کرده و بر روی مدیریت مطالب قبلی کلیک فرمائید. حال از امکانات جدید زیر لذت ببرید :

1) مشاهده تعداد نظرات هر پست و ویرایش آنها به صورت جداگانه

2) جستجو در بین عناوین مطالب وبلاگ

3) کلیک بر روی عنوان مطلب و مشاهده پست مربوطه در وبلاگ

 
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 30 صفحه بعد