دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

از امروز گزینه ای با عنوان "حذف بنر بالای وبلاگ من" در بخش ابزارهای افزوده منوی کاربری نی نی وبلاگی ها اضافه شده است. شما با استفاده از این ابزار می توانید تمامی المان های تبلیغاتی نمایش داده شده در وبلاگ خود را حذف بفرمائید.

این امکان به ازاء پرداخت هزینه و هر بار به مدت سه ماه فعال خواهد بود. سفارش نیز به صورت آنلاین و از طریق تمامی کارت های عضو شتاب قابل انجام می باشد.

برای نمونه، این امکان در همین وبلاگ ( دپارتمان اخبار نی نی وبلاگ ) فعال شده است.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

خدمت جدید، با عنوان "مطالب دوستان" در بخش ارتباطاتِ منوی کاربری راه اندازی شد. از این پس با استفاده از این امکان می توانید آدرس وبلاگ دوستان خود را در فهرست مورد نظر وارد نموده و بر اساس تاریخ به روزسانی و درج مطلب جدید، آنها را مشاهده بفرمائید. فهرست وبلاگ های دوستان، جنبه خصوصی دارد و در صفحات وبلاگ نمایش داده نمی شود و فقط مدیر یا مدیران وبلاگ می توانند آنرا مشاهده کنند.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

احتمالا برای شما به دفعات پیش آمده است که پس از خواندن یکی از پست های نی نی وبلاگی، خواهان انتقال حس مثبت خود به نویسنده آن مطلب شده باشید؛ حسی که در قالب نظر و جمله نگنجد.

از این پس می توانید برای اعلام پسندِ خود، از امکان جدید می پسندم استفاده فرمائید. این گزینه که در شبکه های اجتماعی به لایک (Like) معروف است، این امکان را به شما می دهد تا در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل، از نویسنده وبلاگ محبوب خود تشکر کنید.

اکنون در پائین تمامی پست های مندرج در نی نی وبلاگ، دکمه می پسندم اضافه شده است و لیست هوادارن هر پست نیز مانند تصویر زیر در جعبه نظرات قابل مشاهده می باشد. البته امکان پسندیدن تنها برای نی نی وبلاگی ها فعال است.

لازم به ذکر است که مدیران وبلاگ ها می توانند لیست دقیق پسندهای وبلاگ خود را در بخش مدیریت مطالب قبلی نیز مشاهده فرمایند.

حال اگر از این امکان لذت برده اید، پس این پست را بپسندید ! چشمک
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ دوشنبه 22 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

به منوی کاربری خود در نی نی وبلاگ رفته، بخش مدیریت وبلاگ را باز کرده و بر روی مدیریت مطالب قبلی کلیک فرمائید. حال از امکانات جدید زیر لذت ببرید :

1) مشاهده تعداد نظرات هر پست و ویرایش آنها به صورت جداگانه

2) جستجو در بین عناوین مطالب وبلاگ

3) کلیک بر روی عنوان مطلب و مشاهده پست مربوطه در وبلاگ

 
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

بخش "سن شمار" این امکان را به شما می دهد تا سن دقیق دلبند خود را همواره بالای وبلاگتان مشاهده فرمائید. این ابزار را می توانید در منوی کاربری خود و در بخش "مدیریت مطالب قبلی" با عنوان سن شمار و متولدین امروز مشاهده نمائید. در آخرین بروزرسانی این بخش، علاوه بر تغییرات ظاهری، امکانات جدیدی نیز اضافه شده است.

از این پس شما می توانید در یک وبلاگ، نوار سن شمار هر کدام از دلبندانتان را جداگانه تعریف نمائید. برای این کار بر روی گزینه نی نی جدید کلیک فرمائید.

  • در قسمت نام نی نی من، نام دلبند خود را وارد کنید.
  • سپس انتخاب فرمائید که نی نی شما به دنیا آمده یا در حال زمینی شدن است.
  • تاریخ تولد و یا تشکیل نطفه را نیز وارد فرمائید.
  • عکس او را آپلود نمائید ( اگر هنوز عکس از نی نی ندارید، نی نی وبلاگ عکسی را به عنوان پیشفرض انتخاب می کند)
  • جنسیت نی نی را مشخص کنید و در آخر رنگ مورد علاقه خود را انتخاب فرمائید تا نوار سن شمار به همان رنگ در وبلاگ شما نمایش داده شود.

اکنون سن دلبندان خود را در بالای وبلاگ آنها مشاهده بفرمائید. لازم به ذکر است که در این نسخه، دقت محاسبه نیز افزایش پیدا کرده است. با این تنظیمات، عکس، نام و لینک وبلاگ دلبند شما در روز تولدش در صفحه متولدین امروز قابل مشاهده خواهد بود.

پی نوشت : از تمام نی نی وبلاگی ها خواهشمندیم که به این بخش مراجعه فرموده و اطلاعات دلبند خود از قبیل جنست را تکمیل نمایند.
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 29 صفحه بعد