دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

ظلم و ستم کردن به مظلوم، پیمان نانوشته ای شده در دنیای امروز ما ...

به راه انداختن جنگ با وجود وجدان های خواب جهانی کاری بسیار ساده جلوه می نماید؛ اما ای ظالمان جهان این جنگ برای مردان مرد روزگار شاید قابل تحمل باشد، از گناه این کودکان بی پناه برای ما بگویید ؟؟؟

امروز 37 روز از ستمی بزرگ بر مردم غزه گذشت و 449 کودک بی گناه و بی پناه به خاک و خون کشیده شده اند.

نی نی وبلاگی عزیز؛ بخش نظرات این پست میزبان پیام های انسان دوستانه و همدردی شما با این کودکان و خانواده های آنها می باشد.

به امید روزی که تمامی کودکان جهان همانند کودکان نی نی وبلاگ شاد و خرم و سربلند روز بگذرانند.
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ پنجشنبه 23 مرداد 1393 توسط مدیر

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

متاسفانه با خبر شدیم یکی از فرشتگان نی نی وبلاگی، آوینا کوچولو به همراه پدر و مادرش در سانحه اخیر هواپیمایی به آسمان ها پر کشیده اند. مدیریت نی نی وبلاگ این ضایعه ی بزرگ را به بازماندگان این حادثه و نی نی وبلاگی های عزیز تسلیت عرض می کند.
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ دوشنبه 20 مرداد 1393 توسط مدیر

بخش تعیین موضوع برای مطلب، با ظاهری نو در بخش "ارسال مطلب جدید" قابل مشاهده و استفاده می باشد. بر این اساس نی نی وبلاگی های عزیز می توانند به یک پست خود، بیش از یک موضوع نیز اختصاص دهند.
موضوع : امکانات جدید, اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ سه شنبه 20 خرداد 1393 توسط مدیر

با احترام به خواست تعداد بیشماری از نی نی وبلاگی ها و به عنوان حسن ختام این دوره از راه اندازی خدمات جدید نی نی وبلاگی، سیستم ویرایش پست ها و مدیریت زمان آنها اصلاح شد.

بر این اساس، تغییرات ذیل در این بخش اعمال گردید :

1) با مراجعه به قسمت مدیریت مطالب قبلی و ویرایش پست، زمان پست مربوطه تغییر نخواهد کرد مگر آنکه نویسنده، شخصا بر روی ویرایش زمان کلیک کرده و زمان جدیدی را برای پست تعیین نماید.

2) از این پس، تمامی پست های وبلاگ بر اساس تاریخ مرتب می شوند؛ بدین ترتیب که پست های با زمان جدیدتر در ابتدای وبلاگ قرار گرفته و پست های با زمان قدیمی تر در پائین وبلاگ و صفحات داخلی لیست می گردند.

3) تاریخی که پست ها بر اساس آن مرتب می شوند تاریخ درج شده در پای پست ها خواهد بود و نه تاریخ نوشتن پست.

4) اگر تاریخ یک پست را متفاوت از تاریخ امروز درج فرمائید بدیهی است که پست در وبلاگ جابه جا شده و در جای خود در بین پست ها قرار می گیرد.

5) اگر پست های شما به دلیل این تغییرات جا به جا شده اند می بایست به مدیریت مطالب قبلی مراجعه فرموده و تاریخ پست مربوطه را در قسمت ویرایش زمان به تاریخ واقعی تغییر دهید. برای پیدا کردن پست نیز این امکان وجود دارد که در "مدیریت مطالب قبلی" عنوان پست خود را جستجو نمائید و یا اینکه آنرا بر اساس تاریخی که برای آن درج نموده اید بیابید.

6) اگر تاریخی در آینده را برای پست خود تعیین فرمائید، پست مربوطه تا آن تاریخ قابل مشاهده نخواهد بود و در زمان تعیین شده به صورت خودکار در وبلاگ نمایش داده می شود.

7) در قسمت مدیریت مطالب قبلی نیز مطالب بر اساس تاریخ مرتب می گردند.

 

نی نی وبلاگ، دفتر خاطرات همیـــشگی نی نی های ایران
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ جمعه 9 خرداد 1393 توسط مدیر

از امروز سیستمی به سرویس نی نی وبلاگ اضافه شد که به کمک آن می توانید مطالبی که در حال نوشتن هستید را از پاک شدن محافظت نمائید.

ممکن است تا به حال به این مشکل برخورده باشید که هنگام نوشتن یک مطلب جدید، به دلایل مختلف از قبیل قطع اینترنت یا بسته شدن مرورگر، تمامی نوشته های شما قبل از ذخیره شدن حذف شده باشند. اینک می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید !

در بخش ارسال مطلب جدید، پائین ویرایشگر، بخش زیر اضافه شده است :

ذخیره خودکار چکنویس : ]فعال شود[        وضعیت : ذخیره نشده

اگر مایل به استفاده از این سیستم هستید کافیست قبل از شروع به یادداشت مطلب، بر روی گزینه ]فعال شود[ کلیک فرمائید. با این انتخاب، در هر دقیقه، تمامی مطلب شما به صورت خودکار در بخش مدیریت مطالب قبلی ذخیره می گردد.

نی نی وبلاگ، پشتیبان دنیای مجـازی نی نی های ایــران
موضوع : امکانات جدید
ارسال در تاريخ پنجشنبه 8 خرداد 1393 توسط مدیر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 صفحه بعد