دپارتمان خبر نی نی وبلاگ
دپارتمان خبر نی نی وبلاگ

کاربران عزیز هنگام ساخت وبلاگ جدید به این نکته توجه فرمائید تا وبلاگ شما با مشکل مواجه نشود :

 

!!!!!! در قسمت نام کاربری، به هیچ وجه از حروف بزرگ استفاده نکنید !!!!!!

 
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ سه شنبه 28 دی 1389 توسط مدیر

شما می توانید پس از پر کردن بخش نی نی من در قسمت منوی کاربری، نوار روزشمار سن نی نی خود را در بالای وبلاگ مشاهده نمائید. این روزشمار کاملا" دقیق می باشد و اگر در روز تولد نی نی خود به این نکته برخورد نمودید که تایمر چند روز بیشتر را نشان می دهد تنها بخاطر این دلیل است که برخی از سالها کبیسه می باشند .

همچنین با کامل کردن بخش نی نی من و آپلود عکس دلبند خود می توانید در روز تولد نی نی، تصویر و لینک وبلاگ نی نی خود را در قسمت متولدین امروز مشاهده نمائید .
موضوع :
ارسال در تاريخ جمعه 24 دی 1389 توسط مدیر

هنگام درج نظر دقت نمائید که برای ثبت وبلاگ خود "//:http" را پاک نکنید .

برای مثال وارد کنید : http://news.niniweblog.com

بخش نظرات
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ پنجشنبه 23 دی 1389 توسط مدیر

۱) به منوی کاربری وبلاگ خود بروید

۲) سپس بر روی "ثبت در فهرست بلاگها" کلیک کنید.

۳) حال از بین موضوعات موجود، وبلاگ خود را در یکی از بخش ها ثبت نمائید.

 

> اکنون طرفداران نی نی شما، وبلاگ شما را بسادگی می یابند .
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ پنجشنبه 23 دی 1389 توسط مدیر

به نام خالق خلاق

رشد و همه گیر شدن اینترنت به حدی است که اکثر افراد جذب آن شده اند، کودکان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. طی سال های اخیر، تعداد والدینی که تصمیم  به ثبت خاطره ها، لحظه ها و مطالب مربوط به فرزندان خود در اینترنت گرفته اند رو به افزایش نهاده است. حساسیت مسائل مربوط به کودکان و احساس نیاز به پایگاهی برای این گروه از وبلاگ نویسان جهت تخصصی کردن فعالیت آنها و ارتباط ساده تر با یکدیگر، ما را بر آن داشت تا محیطی امن و سالم جهت حصول این اهداف فراهم آوریم. در این راستا سایت نی نی وبلاگ با توکل به خداوند در تاریخ دهم/دی ماه/یک هزار و سیصد و هشتاد و نه، به عنوان اولین سایت وبلاگ دهی تخصصی کودک، فعالیت خود را در عرصه جهانی آغاز نمود.

 

نی نی وبلاگ تلاش دارد محیطی را فراهم نماید که نی نی های امروز، سال ها بعد قادر باشند مطالب، خاطرات، تصاویر و نوشته هایی را بخوانند که مربوط به خودشان است و توسط عزیزانی ثبت شده که این وبلاگ را به برکت ظهور او برپا کرده اند .

 

از اهداف اصلی این سایت حفظ حریم خصوصی کاربران و محافظت از اطلاعات آنان، فراهم آوردن محیطی سالم، استفاده راحت از امکانات برای تمام افراد، ترویج وبلاگ نویسی تخصصی نی نی و  آموزش می باشد .

 

امکان استفاده از خدمات این پایگاه تنها برای افرادی مجاز می باشد که تصمیم به انتشار مطالب، مقالات و اطلاعات مربوط به کودک را دارند. در صورت ثبت وبلاگی با موضوعی غیرمرتبط، بلافاصله نسبت به حذف آن وبلاگ اقدام خواهد شد. همچنین در صورت مشاهده تخلف با خاطی طبق قانون جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 

هزینه های این سایت از حامیان مالی و تبلیغات تامین می گردد . لازم به ذکر است که در راستای اهداف این سایت ، ده درصد از سود حاصل از نی نی وبلاگ بصورت ماهانه صرف امور خیریه می شود.


همچنین از استاد ارزشمند ، جناب آقای دکتر زعفریان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بخاطر تمام  راهنمائیها و حمایت هایشان کمال تشکر را داریم .

 

مدیریت سایت نی نی وبلاگ
موضوع : اطلاعیه ها
ارسال در تاريخ سه شنبه 21 دی 1389 توسط مدیر

صفحه قبل 1 ... 26 27 28 29 30 صفحه بعد